اطلاعیه مهم تغییر دیتاسنتر و iP

کاربران و نمایندگان گرامی:

با توجه به مشکلات دیتاسنتر فعلی، تصمیم به جابه جایی دیتاسنتر برای حل مشکلات و سرویس دهی هرچه بهتر به شما عزیزان گرفته شده است. لذا به آگاهی می رساند به نکات زیر توجه و اقدامات لازم را انجام دهید:

۱ – از ساعت 20 روز پنجشنبه 98/06/07 الی ساعت 20 روز جمعه 98/06/08 سامانه در دسترس نخواهد بود!

۲- تمامی کسانی که از درگاه بانکی استفاده می کنند می بایست در اسرع وقت نسبت به افزودن IP جدید 188.0.240.110 به درگاه بانکی خود از طریق درگاه ذیربط اقدام نمایند.

۳- تمامی کسانی که دامنه های خود را بر روی IP ست کرده بودند می بایست دامنه خود را در شب انتقال روی ای پی جدید 188.0.240.110 ست کنند؛ لازم به ذکر است کسانی که از nameserverهای  ns1.ippanel.com و ns2.ippanel.com استفاده می کنند نیاز به تغییرات ندارند.

۴- تمامی کاربرانی که از ارسال وبسرویس و یا ارسال با  افزونه استفاده و یا نرم افزارهای خودشان را روی IP ست کرده باشند، می بایست در شب انتقال  IP جدید خود را روی 188.0.240.110 ست نمایند.

نمایندگان محترم لطفا این مورد را به تمامی نمایندگان و کاربران زیر مجموعه  خود اطلاع رسانی نمایید.

با تشکر از همراهی شما

تغییر IP جدید درگاه اینترنتی

به اطلاع می رساند، با توجه به مشکلات اخیر دیتاسنتر، آی پی درگاه بانک ملت تغییر یافته است.

لطفا نمایندگانی که درگاه اینترنتی اختصاصی خود را در سامانه ست نموده اند، آی پی 37.130.202.190 را به ترمینال خود اضافه نمایند.

با تشکر

طرح ویژه ماه محرم و هیئت های مذهبی

​به جهت تجلیل از خیمه گاه های حسینی که چراغ عزای ماه محرم را در جای تا جای کشور روشن نگه داشته اند، به تمامی سامانه های مربوط به هیئات مذهبی، یک خط 10 رقمی رایگان تعلق خواهد گرفت.
جهت فعال شدن این خط، نام کاربری و نام هیئت را از قسمت تیکت پشتیبانی اعلام فرمایید.

 

ارائه شماره خدماتی جهت ارسال به شماره های بلک لیست

جهت رفاه مشتریان گرامی :
با ارسال تیکت و درخواست داشتن شماره خدماتی 5000 قادر خواهید بود به شماره مشتریان و مخاطبین خود که شماره آنها جزو لیست سیاه مخابراتی می باشد پیامک ارسال نمایید

اضافه شدن ده ریال قیمت پیامک بنا به تصویب مجلس

باستحضار می رساند ، با مصوبه مجلس، نمایندگان به قیمت دریافتی بابت هر پیام کوتاه 10 ریال اضافه کردند.
در جلسه علنی امروز یکشنبه 3 اسفند 1393 مجلس شورای اسلامی، نمایندگان بررسی درآمدهای لایحه بودجه سال 1394 کل کشور را در دستور کار دارند و در جریان این بررسی بخش درآمدی بند الحاقی تبصره 19 لایحه بودجه سال 1394 مصوب شد.

مطالعه بیشتر...