معرفی اپراتورهای پیامک

اپراتورهای ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه بیشتر با سرشاخه هایی که ارائه می دهند شناخته می شوند. اپراتورهای تلفن همراه نظیر همراه اول، ایرانسل و ..... با ارائه سرشاخه های مذکور امکان ارائه سرویس را برای این شرکت ها فراهم نموده اند.

این سرشاخه ها در حال حاضر شماره های 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 و پیش شماره خط ثابت استان تهران و البرز (021 ، 026) می باشند.


کسانی که در حال حاضر از سرویس پیام کوتاه این شرکت ها استفاده می نمایند ، یکی از زیر شاخه های این شرکت ها را خریداری نموده و از آن برای ارسال پیامک استفاده می نمایند.

به طور مثال کاربری که تمایل به داشتن یک خط پیامکی داشته باشد می تواند از اپراتور با سرشاخه 1000 ، خط 1000123456789 را درخواست داده و در صورتی که این خط پیشتر به کسی تخصیص داده نشده بود از آن برای دریافت و ارسال پیامک استفاده نماید.


کارفرمایان و شرکت های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه ، با ارائه سرویس های به روز و پیشرفته امکان اتصال کاربر به اپراتورهای مذکور را فراهم می نمایند تا کاربر بتواند با استفاده از یک بستر اینترنتی و بدون نیاز به سخت افزارجانبی اقدام به مدیریت ارسال و دریافت پیامک نماید.

ماژول ویژه انتخابات

ماژول ویژه انتخابات با قابلیت های زیر فعال شد : 
امکان ایجاد بسته مخصوص انتخابات در منوی تنظیمات بسته ها 
امکان مشاهده کاربران با بسته انتخاباتی در منوی  کاربران با رنگ متفاوت 
امکان اختصاص دادن سریع  خط اختصاصی رایگان جهت ارسال های انتخاباتی بدون نیاز به احراز هویت 
سهولت در تایید مدارک (نیازی به ارسال شماره کارت بانکی جهت ارسال با خطوط اشتراکی نیست)
** کاربرانی که این بسته را در اختیار دارند، فقط امکان ارسال پیام با محتوای انتخاباتی دارند