قوانین سامانه

نام کاربری و رمز عبور به شماره موبایل و پست الکترونیک شما ارسال خواهد شد ، بنابراین در وارد کردن این دو مقدار دقت نمایید.
فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.
آدرس و کد پستی را دقیق وارد نمایید در غیر اینصورت حساب شما فعال نخواهد شد.
پس از انتخاب هرکدام از بسته های کاربری و یا نمایندگی میزان شارژ شما به میزان هزینه سامانه منفی خواهد شد که در صورت مشاهده کامل امکانات و پرداخت هزینه سامانه قادر به استفاده از آن می باشید.
پس از پرداخت هزینه سامانه می بایست کپی شناسنامه و یا کارت ملی را از قسمت ارسال مدارک برای ما ارسال نمایید ، در غیر این صورت امکان ارسال برای شما غیر فعال خواهد شد.
ارسال هرگونه پیامک نامتعارف ، پیامک شوخی یا سرکاری ، هرگونه توهین و فحاشی از طریق پیامک، هر گونه پیامک سیاسی و مخل نظم عمومی و خلاف عرف ممنوع بوده و به محض مشاهده مراتب به حراست همراه اول و در صورت لزوم به پلیس فتا ارجاع داده خواهد شد.
ارسال هرگونه پیامک پزشکی ، پیراپزشکی ، آرایشی و بهداشتی ، چاقی ، لاغری و... نیازمند دریافت مجوز تبلیغات مربوطه از سازمان نظام پزشکی می باشد.
ارسال هر گونه پیامک برنده شدن ، قرعه کشی و جایزه نیازمند دریافت مجوز از مدیریت سامانه و ارائه تعهد نامه میباشد.
پس از پرداخت هزینه پنل تا مدت 2 هفته میتوانید سامانه خود را عودت دهید و هزینه شماره اختصاصی و هزینه نصب و راه اندازی شما کسسر و مابقی به شما بازگردانده خواهد شد.