تخفیف امروز

imam-ali-birth-gift.jpg

هر 24 ساعت با فرصت های طلایی سیبا پنل

 


ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر، مشترکین گرامی می‌توانند از جهت دریافت هدیه از تخفیف 50 درصدی استفاده کنند.

 

 پـنـل کاربری ویـژه:  85,000 تومان  15,000 تومان

 

 پـنـل نمایندگی ویـژه:  3250,000 تومان  50,000 تومان

 

تاریخ شروع پیشنهاد: 99/12/5
 

تاریخ پایان پیشنهاد:   99/12/10

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
شروع ثبت نام


جهت سفارش پنل ها می توانید با شماره تلفن 91301768-021 و ایمیل sibapanel @ yahoo.com تماس حاصل فرمایید.
این پنل ها به صورت محدود ارائه می شود. پس هر چه زود تر برای خرید اقدام فرمایید.

چگونه بهترین پیامک تخفیف محصول خود را خلق کنیم

ما چند دستور عمل ساده را برای ایجاد یک پیامک موفق را برای شما جمع آوری کردیم. در اینجا ما می‌خواهیم تخفیفات تابستانی یک فروشگاه زنجیره اغذیه فروشی خیالی را معرفی کنیم.

قدم اول: کسب کار خود را معرفی کنید(اسم فروشگاه)

پیامک خود را با معرفی کسب کار خود شروع کنید. فرض نمایید پیامک تبلیغاتی را ارسال نمودید و اسمی از صاحب آن در پیامک اشاره نشده باشد. در ظاهر شاید مسئله ساده ای باشد ولی باور بفرمایید ما روزانه چندین هزار ارسال با این ضعف مشاهده می‌کنیم.

قدم دوم: برتری پیشنهاد شما

بهترین مطلبی که شما می‌توانید در ابتدای متنتان به آن اشاره کنید مشخص کردن میزان تخفیفتان می‌باشد تا مشتریتان را در همان ابتدای مشاهده متن جذب نمایید. برای مثال

"دریافت 20 درصد تخفیف برای خرید بعدیتان با خرید 20 هزارتومان به بالا "

قدم سوم: دستورعمل اجرایی

این امر بستگی به سیاست کاری شما برای پیاده سازی و بهره گیری از این تخفیف است و چگونه و چه مقدار مشتریان شما برای برخورداری از این تخفیف باید تلاش کنند به عنوان مثال

"با نشان دادن این متن از تخفیف ما بهرمند شوید" و یا "جهت دریافت تخفیف کد xxxx را به صندوق اعلام نمایید"

قدم چهارم :اضافه کردن تاریخ اتمام

مشخص کردن تاریخ انقضا نشان دهنده اورژانسی بودن پیشنهاد شما می‌باشد و به مخاطب شما این مطلب را یادآور می کند تا سریعا اقدام کند. برای مثال "انقضا: 5/4/1394"

اقدامات دیگر

بعد از اینکه موارد بالا را انجام دادیم چند نکته وجود دارد که رعایت کردن آن کمک می‌کند تا به اهداف خودمان برسیم.

- زمان بندی

در تبلیغات، زمان بندی بسیار مهم می‌باشد. باید اطمینان حاصل نمایید تا پیامک درست زمانی به مخاطب می‌رسد که شخص را وادار به حرکت کند.

مثلا برای این مثال ساعت 11:30 قبل از صبح و 18 زمان مناسبی می‌باشد زیرا در این ساعت از روز ما گرسنه و یا نگران فراهم کردن وعده غذایی خود می‌باشیم بنابراین در این ساعت پیامک با این محتوا بسیار کار آمد خواهد بود، حداقل این شانس را داریم که مخاطب اندکی راجب پیشنهاد ما فکر کند.

- شخصی سازی کردن

در صورتی که اطلاعات بیشتری از مخاطبین خود دارید مانند نام شخص ارسال یک پیامک به صورت شخصی سازی شده می‌تواند بسیار موثر باشد.

مثلا : "آقای صداقت از تخفیف 20 درصدی خود در تاور برگر بهرمند شوید"

"برای این کار می تواند از ماژول ارسال هوشمند استفاده نمایید"

- اطلاعات بیشتر


در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری در ارتباط با نحوه دریافت خدمات و یا بهره گیری از تخفیف بیشتر را به مخاطبین خود معرفی کنید می‌توانید از ارسال یک لینک درون متن خود استفاده کنید. طولانی بودن متن باعث می‌شود مخاطب تاثیر کمتری بگیرد و تمایلی به خواندن ادامه مطلب نداشته باشد.

طرح خرید اعتبار ریالی نمایندگان فاقد درگاه پرداخت

نمایندگان فاقد درگاه پرداخت بانک که دارای اعتبار اضافی در پنل خود هستند و توانایی مصرف یا فروش را ندارند، می توانند در صورت تمایل نسبت به واگذاری و دریافت وجه نقدی آن بصورت واریز به حساب بانکی از طریق شماره حساب بانک ملت یا شبا کلیه بانک های عضو شبکه شتاب استفاده نمایید. ( حداقل 100,000 ریال )
 
*   تعرفه پایه پیامک شما   (  اپراتور 1000 ):            ریال
* مبلغ درخواست کسر اعتبار شارژ حساب   ریال
  - حداقل مبلغ قابل واگذاری جهت تبدیل نقدی شارژ حساب 100,000 ریال مي باشد
تعرفه خرید پیامک :   ریال
* مبلغ واریزی به حساب بانکی شما :   ریال

فرمول محاسبه :

میزان کسر اعتبار ÷ تعرفه پایه = تعداد پیامک × تعرفه خرید = مبلغ نهایی و ارزش اعتبار

توجه:   تسویه حساب بـصورت پایا بدون کارمزد است و در روزهای اداری و با تاخیر چند ساعته به حساب شما از طرف بانک واریز می گردد، اما واریز به کلیه کارت های شتابی دارای کارمزد بانکی می باشد و بـصورت آنی است!

 

شرایط فروش به صورت اقساط

مشتریان محترم میتوانند پنل نمایندگی را به صورت اقساط تهیه فرمایند، 50% از مبلغ پنل در هنگام عقد قرار داد و مابقی مبلغ یک ماه بعد دریافت خواهد شد .

نکات مهم :

 نماینده بابت فروش پنل های کاربری هیچ مبلغی به شرکت پرداخت نمی کند .

تنها نمایندگان نامحدود مجاز به ارائه پنل های نمایندگی زیر مجموعه می باشد ، این امکان با شرایط خاصی اعطا میگردد که برای اطلاع از میتوانید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

نمایندگان قادر به ایجاد بسته های مختلف با سطوح دسترسی متفاوت می باشند .

نمایندگان میتواند تعرفه های مختلف تعریف نموده و به صورت ثابت یا پلکانی این تعرفه ها را به کاربر اختصاص دهند .

تمامی پنل ها دارای امکانات کامل بوده و در صورت به روز شدن نرم افزار پنل های نمایندگی نیز به روز می شوند.

نمایندگان میتوانند با Domain اختصاصی (www.YourSite.com) یا SubDomain از سامانه استفاده کنند ، کافیست پس از تهیه سامانه DNS های دامنه خود را روی ns1.ippanel.com و ns2.ippanel.com و زیر دامنه را روی آیپی 37.130.202.188  تنظیم نمایید تا کاربران شما از دامین اختصاصی شما وارد سامانه شوند .

دقت نمایید که درهنگام فعال سازی حساب یک دامنه به صورت رایگان بر روی سرور رجیستر میگردد و دامنه های اضافی شامل هزینه میگردد .

هزینه و مسئولیت ثبت دامنه در کارگزاری های ثبت دامنه بر عهده خود نماینده می باشد .

به صورت پیشفرض نمایندگان محترم نیازی به تهیه میزبانی وب ( Web Hosting ) ندارند، اما در صورتیکه بخواهند سایت جداگانه طراحی نمایند و فرم لاگین را داخل سایت طراحی شده قرار دهند می توانند از شرکت های مرتبط اقدام به تهیه فضای هاست نمایند.

نمایندگان میتوانند لوگوی اختصاصی و اطلاعات کامل خود (اعم از متن کپی رایت، اطلاعات درباره ما ، تماس با ما و تعرفه ها و...) را در نرم افزار ثبت و ویرایش نمایند تا کاربران اطلاعات نماینده را در هنگام ورود به سامانه ملاحظه نمایند .

نمایندگان مجاز به فروش پنل به صورت رایگان نمی باشند .

نمایندگان مجوز ارائه پنل با عناوین مادام العمر یا دائمی را ندارند .

نمایندگان موظفند پنلهای کاربری ایجاد شده خود را به گونه ای قیمت گذاری کنند که هزینه آن از حداقل قیمت تعیین شده در سایت سیبا پنل کمتر نباشد.

نمایندگان موظف به مانیتور کردن و کنترل تمامی پیامک های ارسالی توسط کاربران خود هستند .

همه نمایندگان دارای پشتیبانی و حمایت کامل از سمت شرکت می باشند.

به تعرفه پیامک های فوق الذکر مالیات ارزش افزوده اضافه خواهد شد .

پنل های نمایندگی فقط به افراد دارای سن قانونی ( بالای 18 سال ) ارائه می گردد .

در صورت عودت پنل و یا تعلیق قرارداد قبل از گذشت 1 ماه 20% از مبلغ کل قرارداد بابت هزینه راه اندازی کسر خواهد شد ، همچنین در صورت گذشت بیش از 1 ماه مبلغ قابل کسر بر حسب تعداد ماه گذشته محاسبه و کسر خواهد شد .


کلیه خدمات و هزینه ها (اعم از هزینه پنل و خطوط اختصاصی ) به صورت سالیانه میباشد و در سال های آتی با تخفیفات ویژه قابل تمدید می باشد.

آبونمان سالیانه:


تمامی پنل ها یک ساله بوده و درسال بعد شامل 90% تخفیف جهت تمدید می باشد ، و در سال های بعدی با توجه به کارکرد و شارژ پنل تمدید می گردد.

این سامانه بر خلاف بسیاری از سامانه های دیگر به صورت هفتگی به روز می شود ، همچنین هر ماه بخش های جدیدی به سامانه اضافه می گردد ، بخشی از هزینه سالیانه صرف به روز رسانی و تولید بخش های جدید می گردد .


نمایندگانی که ارسال پیامک آنها در طول سال بیش از 5 میلیون پیامک باشد از پرداخت آبونمان معاف خواهند بود .